
КАЙМАН ПТН-21/0703 жылу сөресі
- Бар
- Коды:311731
133 054 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПТН-21/0703 үстел үсті жылыту сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында температураны сақтай отырып, табақтарды жылыту және ыстық тағамдарды көрсету үшін қолданылады. Жиналмалы қаңқа 20х20 мм құбырдан AISI 430 баспайтын болаттан, сөрелер AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 1 жылытылатын қабат
- Бөлшектелген түрде жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Қаңқасы: 1,2 мм
- Сөрелер: 0,8 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.73 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қатарлар саны | 1 |
| Қуат | 0.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 55 °C-қа дейін |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 133 054 ₸


