
КАЙМАН ПТН-22К/0803 жылу сөресі
- Бар
- Коды:311367
153 620 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПТН-22К/0803 үстел үсті жылыту сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында температураны сақтай отырып, табақтарды жылыту және ыстық тағамдарды көрсету үшін қолданылады. Жиналмалы қаңқа 20х20 мм құбырдан AISI 430 баспайтын болаттан, сөрелер AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жылытуы бар жоғарғы қабат
- Төменгі қабат жылытусыз
- Бөлшектелген түрде жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Қаңқасы: 1,2 мм
- Сөрелер: 0,8 мм
- Қаптамадағы габариттері: 820х320х820 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.79 келі |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қатарлар саны | 2 |
| Қуат | 0.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 55-тен 65 °C-қа дейін |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 153 620 ₸


