
Үстел үсті КАЙМАН ПТН-22/1303 жылу сөресі
- Бар
- Коды:310813
490 370 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПТН-22/1303 үстел үсті жылыту сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында табақтарды жылыту және пісірілген тағамдарды ыстық күйінде көрсету үшін қолданылады. Модель бесік жыры түріндегі ажыратқыштары бар 2 деңгейлі жұмыс беттерімен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған төртбұрышты қималы құбыр профилінен, сөрелер AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған. Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Қаңқасы: 1,2 мм
- Сөрелер: 0,8 мм
- Қаңқа профилінің габариттері: 20х20 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қатарлар саны | 2 |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 600 °C-қа дейін |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 490 370 ₸


