
Жылу сөресі Gastrolux ПТО1-124/П
- Бар
- Коды:67455
302 014 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ПТО1-124/П жылу сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды қыздырылған күйде көрсетуге және ұстауға арналған. Құрылым AISI 430 баспайтын болаттан жасалған. Модель диаметрі 25 мм 4 тірекке орнатылады.
Жарықтандыруға бөлек тапсырыс беріледі. Стандартты емес өлшемдерді жасауға болады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.4 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қатарлар саны | 1 |
| Қуат | 0.26 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 80 °C-қа дейін |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 302 014 ₸


