
Жылу сөресі Gastrolux ПНТП2-063/П
- Бар
- Коды:67524
323 591 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
U-тәрізді Gastrolux PNTP2-063/P жылыту сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыстарды қыздырылған күйде көрсетуге және ұстауға арналған. Модель 2 жағынан қорғаныспен жабдықталған. Құрылым AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Жарықтандыруға бөлек тапсырыс беріледі. Стандартты емес өлшемдерді жасауға болады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.4 кг |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қатарлар саны | 2 |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 80 °C-қа дейін |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 323 591 ₸


