
Термоконтейнер Cambro UPC400 401 көкшіл-сұр
- Бар
- Коды:101792
200 259 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro UPC400 401 сериялы Ultra Pan Carriers термоконтейнері өнімдер мен дайын тағамдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Корпус көбік материалынан жасалған жылу оқшаулағыштың қалың қабаты бар жіксіз полиэтиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бір бөлімше
- Алдыңғы жүктеу
- Кең нейлон ысырмасы есіктің негізгі блокқа тығыз орналасуын қамтамасыз етеді
- Гастроэмкосттарды жеңіл тиеу және түсіру үшін ішкі қабырғалардағы арнайы ойықтар
- Герметикалық алмалы-салмалы төсем сенімді тығыздауды қамтамасыз етеді
- Есіктегі желдеткіш қақпақ буды шығаруға және ішіндегі қысымды төмендетуге мүмкіндік береді (АҚШ патентімен қорғалған D 553,717 S)
- Тасымалдауға арналған үстіңгі жағындағы ыңғайлы кіріктірілген тұтқалар
- Температурасы 120 °С-тан асатын металл астроқабылдағыштарды жүктеу ұсынылмайды
- Жинақталады
- АҚШ патентімен қорғалған D 392,158
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- 2х GN 1/1 тереңдігі 200
- 3х GN 1/1 тереңдігі 150
- 4х GN 1/1 тереңдігі 100
- 6х GN 1/1 тереңдігі 65
- Камераның ішкі өлшемдері: 335х533х490 мм
- Түсі: көкшіл-сұр
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 37602 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.3 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 6 дана, 2 дана, 3 дана, 4 дана |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 620 мм |
| Тереңдігі | 633 мм |
| Асқазанның тереңдігі | 65, 200, 100, 150 |
| Мақсаты | салқын тағамдарға, ыстық тағамдарға, пісіруге арналған |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | GN 1/1 (530х325), GN 1/3 (325x176), GN 1/2 (325x265) |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Температуралық режим | 0.3-тен 88 °C-қа дейін |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 200 259 ₸











