
Термоконтейнер Cambro EPP160 110 қара
- Бар
- Коды:106776
48 282 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro EPP160 110 сериялы Cam GoBox термоконтейнері өнімдер мен дайын тағамдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Корпус көбік толтырғышы бар полипропиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бір бөлімше
- Тігінен жүктеу
- Герметикалық қақпақ
- Гастроэмкосттарды жеңіл тиеу және түсіру үшін ішкі қабырғалардағы арнайы ойықтар
- Тасымалдауға арналған бүйірлерінде екі ыңғайлы кіріктірілген тұтқалар
- Алдыңғы жағындағы таңбалау аймағы пластикалық мәзір қыстырғыштарын мықтап ұстайды (бөлек сатып алынады), бұл мазмұнды тануды жеңілдетеді
- Бірегей конструкция термоконтейнерлерді бірінің үстіне бірін орналастыруға мүмкіндік береді, жұмыс кеңістігін 30%-ға дейін үнемдейді
- Температурасы 120 °С-тан асатын металл астроқабылдағыштарды жүктеу ұсынылмайды
- Химиялық инертті, майға, майға және басқа да көптеген химиялық заттарға әсер етпейді
- Азық-түлік үшін қауіпсіз
- Соққыға төзімділігі жоғары
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- HACCP талаптарына сәйкес келеді
- Толығымен жойылуы мүмкін
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- 1х GN 1/1 тереңдігі 150 мм
- тереңдігі 100 мм 1x GN 1/1 және тереңдігі 65 мм 1x GN 1/1
- 2х GN 1/1 тереңдігі 65 мм
- Камераның ішкі өлшемдері: 538х338х193 мм
- Түсі: қара
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EPP160110 / EPP160-110 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.07 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 1 дана, 2 дана |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 257 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Асқазанның тереңдігі | 65, 100, 150 |
| Мақсаты | салқын тағамдарға, ыстық тағамдарға арналған |
| Көлем | 35.5 л |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Температуралық режим | 0.3-тен 87 °C-қа дейін |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 48 282 ₸








