
Термоконтейнер Cambro 500LCD 401 көкшіл-сұр
- Бар
- Коды:167009
121 118 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 500LCD 401 термоконтейнері салқын және ыстық сусындарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Корпус көбік материалынан жасалған жылу оқшаулағыштың қалың қабаты бар жіксіз полиэтиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Шұңқырдағы ағып кетпейтін шүмек өзіне-өзі қызмет көрсетуді жеңілдетеді, сусындардың біркелкі төгілуін қамтамасыз етеді, тамшылардың ағып кетуіне жол бермейді және үлкен шыныаяқтарды пайдалануға мүмкіндік береді
- 4 ыңғайлы пластикалық ысырмалар
- Ыдыс жуғыш машинада жууға болады
- Желдеткіш клапаны бар қақпақ қысымды теңестіреді және контейнердің ашылуын айтарлықтай жеңілдетеді
- Тірекке орнату үлкен саптыаяқтар мен кофе ыдыстарын толтыруға мүмкіндік береді
- 2 ыңғайлы тұтас құйылған тұтқалар
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: көкшіл-сұр
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- R500LCD тұғыры
- Дәмдеуіштерге / шайға / кофеге арналған диспенсер
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа түстің ұқсас үлгісі көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34873 500 СК син.-сер. |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.6 кг |
| Биіктігі | 620 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Мақсаты | сусындар үшін |
| Көлем | 17.9 л |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Температуралық режим | 88 °C |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Түсі | сұр, көк |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 121 118 ₸


