
Термоконтейнер Cambro UPC800 401 көкшіл-сұр
- Бар
- Коды:39425
692 331 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro UPC800 401 сериялы Ultra Camcarts термоконтейнері өнімдер мен дайын тағамдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Корпус пен бөлімдер арасындағы қалқалар көбік жылу оқшаулауының қалың қабаты бар жіксіз полиэтиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 оқшауланған бөлімше
- Алдыңғы жүктеу
- 270º ашылатын есіктер тиеу мен түсіруді жеңілдетеді
- Кең нейлон ысырмалары есіктердің негізгі блоктарға мықтап бекітілуін қамтамасыз етеді
- Гастроэмкосттарды жеңіл тиеу және түсіру үшін ішкі қабырғалардағы арнайы ойықтар
- Тығыздалған, алынбалы тығыздағыштар сенімді тығыздағышты қамтамасыз етеді және тағамды бірнеше сағат бойы қауіпсіз температурада ұстайды
- Есіктегі желдеткіш қақпақ буды шығаруға және ішіндегі қысымды төмендетуге мүмкіндік береді (АҚШ патентімен қорғалған D 553,717 S)
- Құйылған тереңдетілген тұтқалар маневр жасауды жеңілдетеді
- Құйылған бамперлер арбаны жылжытқанда қабырғаларға, жиһаздарға және жабдықтарға зақым келтіруді азайтады
- Температурасы 120 °С-тан асатын металл астроқабылдағыштарды жүктеу ұсынылмайды
- 2 бекітілген және 2 айналмалы доңғалақ, оның 1 тежегішпен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- 4х GN 1/1 тереңдігі 200
- 6х GN 1/1 тереңдігі 150
- 8х GN 1/1 тереңдігі 100
- 12х GN 1/1 тереңдігі 65
- Камераның ішкі өлшемдері: 2х330х545х485 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 152 мм
- Түсі: көкшіл-сұр
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | UPC800401 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38.6 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 12 дана, 8 дана, 6 дана, 4 дана |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 1370 мм |
| Тереңдігі | 690 мм |
| Асқазанның тереңдігі | 65, 200, 100, 150 |
| Мақсаты | салқын тағамдарға, ыстық тағамдарға арналған |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | GN 1/1 (530х325) |
| Температуралық режим | 0.3-тен 88 °C-қа дейін |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 692 331 ₸





