
Термоконтейнер Cambro 350LCD 401 көкшіл-сұр
- Бар
- Коды:39419
193 508 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 350LCD 401 сериялы Camtainers термоконтейнері салқын және ыстық сусындар мен сорпаларды сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Корпус көбік материалынан жасалған жылу оқшаулағыштың қалың қабаты бар жіксіз полиэтиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Төзімді пластик ысырмалар қақпақты мықтап бекітеді және тот баспайды
- Балқытылған металл пластиналар ысырмалардың контейнерден шығып кетуіне жол бермейді
- Желдеткіш клапаны бар қақпақ қысымды теңестіреді және контейнердің ашылуын айтарлықтай жеңілдетеді
- Тасымалдауға арналған үстіңгі жағындағы ыңғайлы кіріктірілген тұтқалар
- Sta-Stack жүйесі тасымалдау және сақтау кезінде сенімді жинақтауды қамтамасыз етеді
- Желдеткіш клапанды қорғайтын патентке өтінім берілді
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 210 мл-ден 61 кесе
- Түсі: көкшіл-сұр
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.1 кг |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Мақсаты | сусындарға, сорпаға арналған |
| Көлем | 12.7 л |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Температуралық режим | 1-ден 88 °C-қа дейін |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 230 мм |
- Бағасы: 193 508 ₸










