
Термоконтейнер Cambro UPCS400 401 көкшіл-сұр
- Бар
- Коды:39428
337 219 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
S-Series сериялы Cambro UPCS400 401 термоконтейнері өнімдер мен дайын тағамдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Корпус полиуретанды көбіктен жасалған жылу оқшаулаудың қалың қабаты бар жіксіз полиэтиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бір бөлімше
- Алдыңғы жүктеу
- Есік 270° ашылады, тазалауды жеңілдету үшін оңай алынып тасталады
- 23 сантиметрлік нейлон ысырмасы есікті жылдам ашуға және жабуға мүмкіндік береді
- Гастроэмкосттарды жеңіл тиеу және түсіру үшін ішкі қабырғалардағы арнайы ойықтар
- Кіріктірілген тығыздағыш алынбалы тығыздағышты пайдалану қажеттілігін жояды
- Кіріктірілген желдеткіш клапан қысымды теңестіреді және буды шығарады
- Есікке мәзірді бекітуге арналған кіріктірілген қысқыш
- Науаны үстіңгі бөлікке орнатуға арналған қалыпталған алаң
- Температурасы 120 °С-тан асатын металл астроқабылдағыштарды жүктеу ұсынылмайды
- Бірдей контейнерлермен және UPCS400 және UPC400 контейнерлерімен қабаттастырылған
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- 2х GN 1/1 тереңдігі 200 мм
- 3х GN 1/1 тереңдігі 150 мм
- 4х GN 1/1 тереңдігі 100 мм
- 6х GN 1/1 тереңдігі 65 мм
- Камераның ішкі өлшемдері: 535х335х486 мм
- Түсі: көкшіл-сұр
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 95001 UPCS 400 син.-сер. |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.6 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 6 дана, 4 дана, 3 дана, 2 дана |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Асқазанның тереңдігі | 65, 100, 150, 200 |
| Мақсаты | ыстық тағамдарға, салқын тағамдарға, пісіруге арналған |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | GN 1/1 (530х325), GN 1/2 (325x265), GN 1/3 (325x176) |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Температуралық режим | 1.05-тен 88 °C-қа дейін |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 635 мм |
- Бағасы: 337 219 ₸











