
Термоконтейнер Cambro EPP4060T300
- Бар
- Коды:230102
55 813 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro EPP4060T300 сериялы Cam GoBox жоғары тиегіш термоконтейнері өнімдер мен дайын тағамдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель эргономикалық ойық тұтқалармен жабдықталған және 600x400 мм науаларды салуға мүмкіндік береді. Бұйым өзінің құрамындағы температураны ұзақ уақыт бойы өзгеріссіз сақтайды. Корпус көбіктенген полипропиленнен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ішкі өлшемі: 425x625x305 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.7 кг |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 690 мм |
| Мақсаты | ыстық тағамдарға, салқын тағамдарға, пісіруге арналған |
| Көлем | 80 л |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 55 813 ₸


