
Термоконтейнер Cambro 100LCD 401 көкшіл-сұр
- Бар
- Коды:101801
170 433 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 100LCD 401 сериялы Camtainers термоконтейнері салқын және ыстық сусындар мен сорпаларды сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Корпус көбік материалынан жасалған жылу оқшаулағыштың қалың қабаты бар жіксіз полиэтиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Шұңқырдағы ағып кетпейтін шүмек өзіне-өзі қызмет көрсетуді жеңілдетеді, сусындардың біркелкі төгілуін қамтамасыз етеді, тамшылардың ағып кетуіне жол бермейді және үлкен шыныаяқтарды пайдалануға мүмкіндік береді
- Сусындарды құюдың екі режимі: үздіксіз және порциялық
- Төзімді пластик ысырмалар қақпақты мықтап бекітеді және тот баспайды
- Балқытылған металл пластиналар ысырмалардың контейнерден шығып кетуіне жол бермейді
- Желдеткіш клапаны бар қақпақ қысымды теңестіреді және контейнердің ашылуын айтарлықтай жеңілдетеді
- Тірекке орнату үлкен саптыаяқтар мен кофе ыдыстарын толтыруға мүмкіндік береді
- Тасымалдауға арналған үстіңгі жағындағы ыңғайлы кіріктірілген тұтқалар
- Sta-Stack жүйесі тасымалдау және сақтау кезінде сенімді жинақтауды қамтамасыз етеді
- Желдеткіш клапанды қорғайтын патентке өтінім берілді
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 210 мл-ден 27 кесе
- Түсі: көкшіл-сұр
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 97952 / 100LCD-401 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.2 кг |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Мақсаты | сусындарға, сорпаға арналған |
| Көлем | 5.7 л |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Температуралық режим | 1-ден 88 °C-қа дейін |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 265 мм |
- Бағасы: 170 433 ₸











