
Термоконтейнер Cambro EPP180PKG 110 қара
- Бар
- Коды:101788
61 648 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro EPP180PKG 110 сериялы Cam GoBox термоконтейнері өнімдер мен дайын тағамдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Корпус көбік толтырғышы бар полипропиленнен жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпағы бар полипропиленнен жасалған 200 мм тереңдіктегі 18PP 190 GN 1/1 асқазан сыйымдылығы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Бір бөлімше
- Тігінен жүктеу
- Герметикалық қақпақ
- Гастроэмкосттарды жеңіл тиеу және түсіру үшін ішкі қабырғалардағы арнайы ойықтар
- Тасымалдауға арналған бүйірлерінде екі ыңғайлы кіріктірілген тұтқалар
- Алдыңғы жағындағы таңбалау аймағы пластикалық мәзір қыстырғыштарын мықтап ұстайды (бөлек сатып алынады), бұл мазмұнды тануды жеңілдетеді
- Бірегей конструкция термоконтейнерлерді бірінің үстіне бірін орналастыруға мүмкіндік береді, жұмыс кеңістігін 30%-ға дейін үнемдейді
- Температурасы 120 °С-тан асатын металл астроқабылдағыштарды жүктеу ұсынылмайды
- Химиялық инертті, майға, майға және басқа да көптеген химиялық заттарға әсер етпейді
- Азық-түлік үшін қауіпсіз
- Соққыға төзімділігі жоғары
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- HACCP талаптарына сәйкес келеді
- Толығымен жойылуы мүмкін
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- 1х GN 1/1 тереңдігі 200 мм
- 2х GN 1/1 тереңдігі 100 мм
- 3х GN 1/1 тереңдігі 65 мм
- 1х GN 1/1 тереңдігі 150 мм және 1х GN 1/1 тереңдігі 65 мм
- тереңдігі 100 мм 1x GN 1/1 және тереңдігі 65 мм 1x GN 1/1
- Камераның ішкі өлшемдері: 538х338х253 мм
- Түсі: қара
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | A2402 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.8 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 1 дана, 2 дана, 3 дана |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 316 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Асқазанның тереңдігі | 65, 100, 200, 150 |
| Мақсаты | салқын тағамдарға, ыстық тағамдарға арналған |
| Көлем | 46 л |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Температуралық режим | 0.3-тен 87 °C-қа дейін |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 61 648 ₸









