
Термоконтейнер Cambro UPCS400-480
- Бар
- Коды:189684
377 399 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro UPCS400-480 термоконтейнері өнімдер мен дайын тағамдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Корпус көбіктен жасалған жылу оқшаулағыштың қалың қабаты бар екі қабатты полиэтиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Алдыңғы жүктеу
- Тағамдық астаулар бағыттағыштарға орналастырылады
- Науаны орнатуға арналған үстіңгі платформа, мәзірге арналған қыстырғыш
- Төзімді нейлон ысырмасы
- Желдеткіш клапаны бар есік
- Эргономикалық кіріктірілген тұтқалар үшін ыңғайлы орын ауыстыру екеуімен
- Оңай тазалау үшін есік алынбалы
- Ыдыс жуғыш машинада жууға болады
Сипаттамалары:
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы:
- GN 1/1х200: 2
- GN 1/1х150: 3
- GN 1/1х100: 4
- GN 1/1х65: 6
- Ішкі өлшемдері 535х335х486 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 630 мм |
| Гастрономиялықастаналық ыдыстардың сыйымдылығы | 6 дана. |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Асқазанның тереңдігі | 200, 150, 100, 65 |
| Мақсаты | ыстық тағамдарға, салқын тағамдарға арналған |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 635 мм |
- Бағасы: 377 399 ₸





