
Термоконтейнер Cambro UPC101191
- Бар
- Коды:267877
406 312 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro UPC101191 термоконтейнері азық-түлік науаларында жинақталған немесе тікелей ішкі бөлікке орналастырылған өнімдер мен дайын тағамдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Модель қақпағы бар сыйымды бөлікпен, екі бүйірлік тұтқамен және екі пластик ысырмамен жабдықталған. Корпус жылу оқшаулағыш көбік материалы бар соққыға төзімді полиэтиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бір бөлімше
- Жүктеу және жіберу кезінде жылдам қол жеткізу үшін тік жүктеу
- Кең нейлон ысырмалары қақпақтың негізге тығыз орналасуын қамтамасыз етеді
- Саусақпен ұстауға арналған ойықтардың арқасында науалар оңай шығарылады
- Жылдам тазалау үшін ағып кетпейтін, тазалау оңай тығыздағыш
- Бөлгіш қалқалар контейнерге бөлшек өлшемдегі бірнеше науаларды орналастыруға мүмкіндік береді
- Қауіпсіз тасымалдауға арналған құйылған эргономикалық тұтқалар
- Жинақталады
- Қатарлап салынған контейнерлерді бекіту жүйесі тасымалдау және сақтау кезінде олардың тұрақтылығын қамтамасыз етеді
- Жіксіз, бір бөліктен тұратын конструкция беріктікті қамтамасыз етеді
- Тотқа, ойықтарға, жарықтарға және сынықтарға төзімділік
- Температурасы 120 °С-тан асатын металл астроқабылдағыштарды жүктеу ұсынылмайды
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- GN1/1 тереңдігі 6,5 см - 3 дана
- GN1/1 тереңдігі 10 см - 2 дана
- GN1/1 тереңдігі 20 см - 1 дана
- Камераның ішкі өлшемдері: 565х330х205 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 1 дана. |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Асқазанның тереңдігі | 20 |
| Көлем | 38 л |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 675 мм |
- Бағасы: 406 312 ₸




