
Термоконтейнер Cambro UPC800131
- Бар
- Коды:217150
704 388 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro UPC800131 термоконтейнері өнімдер мен дайын тағамдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Модель гастроэмкосттар мен науаларға арналған бағыттағыштармен және 4 доңғалақпен жабдықталған. Корпус полиэтиленнен жасалған, жылу оқшаулағышының қалың қабаты көбіктен, ысырмалары нейлоннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Көлденең жүктеу
- Құйылған тереңдетілген тұтқалар маневр жасауды жеңілдетеді
- Есіктердегі герметикалық алмалы-салмалы төсемдер: өнімдерді бірнеше сағат бойы қауіпсіз температурада ұстау
- Құйылған бамперлер қабырғалардың зақымдануына жол бермейді
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- 12 GN1/1, тереңдігі 65 мм
- 8 GN1/1, тереңдігі 100 мм
- 6 GN1/1, тереңдігі 150 мм
- 4 GN1/1, тереңдігі 200 мм
- Есіктің ашылу бұрышы: 270°
- Ішкі габариттері: 330x545x485 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1370x520x690 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 43 келі |
| Биіктігі | 1370 мм |
| Тереңдігі | 690 мм |
| Асқазанның тереңдігі | 200, 65, 100, 150 |
| Мақсаты | ыстық тағамдарға, пісіруге арналған |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Температуралық режим | 82-ден 88 °C-қа дейін |
| Түрі | армиялық, тамақ өнеркәсібіне арналған |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 704 388 ₸


