
Термоконтейнер Cambro UPC1600 401 (АҚШ)
- Бар
- Коды:99570
1 733 396 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro UPC1600 401 сериялы Ultra Camcarts термоконтейнері өнімдер мен дайын тағамдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Корпус пен бөлімдер арасындағы қалқалар көбік жылу оқшаулауының қалың қабаты бар жіксіз полиэтиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 оқшауланған бөлімше
- Алдыңғы жүктеу
- 270º ашылатын есіктер тиеу мен түсіруді жеңілдетеді
- Кең нейлон ысырмалары есіктердің негізгі блоктарға мықтап бекітілуін қамтамасыз етеді
- Гастроэмкосттарды жеңіл тиеу және түсіру үшін ішкі қабырғалардағы арнайы ойықтар
- Тығыздалған, алынбалы тығыздағыштар сенімді тығыздағышты қамтамасыз етеді және тағамды бірнеше сағат бойы қауіпсіз температурада ұстайды
- Есіктегі желдеткіш қақпақ буды шығаруға және ішіндегі қысымды төмендетуге мүмкіндік береді (АҚШ патентімен қорғалған D 553,717 S)
- Құйылған тереңдетілген тұтқалар маневр жасауды жеңілдетеді
- Құйылған бамперлер арбаны жылжытқанда қабырғаларға, жиһаздарға және жабдықтарға зақым келтіруді азайтады
- Температурасы 120 °С-тан асатын металл астроқабылдағыштарды жүктеу ұсынылмайды
- 2 бекітілген және 2 айналмалы доңғалақ, оның 1 тежегішпен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- 8х GN 1/1 тереңдігі 200
- 12х GN 1/1 тереңдігі 150
- 16х GN 1/1 тереңдігі 100
- 24х GN 1/1 тереңдігі 65
- Камераның ішкі өлшемдері: 2х535х665х535 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 152 мм
- Түсі: көкшіл-сұр
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | UPC1600401 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59 келі |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 8 дана, 12 дана, 16 дана, 24 дана |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 1350 мм |
| Тереңдігі | 820 мм |
| Асқазанның тереңдігі | 65, 200, 100, 150 |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Температуралық режим | 0.3-тен 88 °C-қа дейін |
| Ені | 715 мм |
- Бағасы: 1 733 396 ₸



