
Термоконтейнер Cambro EPP280BKST 110 қара
- Бар
- Коды:185781
50 186 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro EPP280BKST 110 сериялы Cam GoBox термоконтейнері өнімдер мен дайын тағамдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Модель тасымалдауға арналған белдікпен жабдықталған. Корпус көбік толтырғышы бар полипропиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бір бөлімше
- Жоғарғы жүктеу
- Герметикалық қақпақ
- Гастроэмкосттарды жеңіл тиеу және түсіру үшін ішкі қабырғалардағы арнайы ойықтар
- Алдыңғы жағындағы таңбалау аймағы пластикалық мәзір қыстырғыштарын мықтап ұстайды (бөлек сатып алынады), бұл мазмұнды тануды жеңілдетеді
- Бірегей конструкция термоконтейнерлерді бірінің үстіне бірін орналастыруға мүмкіндік береді, жұмыс кеңістігін 30%-ға дейін үнемдейді
- Температурасы 120 °С-тан асатын металл астроқабылдағыштарды жүктеу ұсынылмайды
- Химиялық инертті, майға, майға және басқа да көптеген химиялық заттарға әсер етпейді
- Азық-түлік үшін қауіпсіз
- Соққыға төзімділігі жоғары
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- HACCP талаптарына сәйкес келеді
- Толығымен жойылуы мүмкін
Қосымша сипаттамалар:
- Ішкі өлшемдері: 330x270x253 мм
- Қаптамадағы габариттері: 330x390x320 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EPP280BKST-110 173823 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.8 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 1 дана. |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 316 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Асқазанның тереңдігі | 200 |
| Мақсаты | пісіруге, салқын тағамдарға, ыстық тағамдарға арналған |
| Көлем | 22.3 л |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Температуралық режим | -40-тан 120 °C-қа дейін |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 390 мм |
- Бағасы: 50 186 ₸


