
Термоконтейнер Cambro UPCS160 480 сұр
- Бар
- Коды:46874
182 029 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro UPCS160 480 сериялы Ultra Pan Carriers термоконтейнері өнімдер мен дайын тағамдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Корпус көбік материалынан жасалған жылу оқшаулағыштың қалың қабаты бар жіксіз полиэтиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бір бөлімше
- Тігінен жүктеу
- Кең нейлон ысырмалары қақпақтың негізге тығыз орналасуын қамтамасыз етеді
- Саусақпен ұстауға арналған ойықтардың арқасында науалар оңай шығарылады
- Балқытылған герметикалық тығыздағыш
- Бөлгіш қалқалар контейнерге бөлшек өлшемдегі бірнеше науаларды орналастыруға мүмкіндік береді
- Барлық төрт жағынан құйылған ойық тұтқалар тасымалдауды және жылжытуды жеңілдетеді
- Жинақталады
- Қатарлап салынған контейнерлерді бекіту жүйесі тасымалдау және сақтау кезінде олардың тұрақтылығын қамтамасыз етеді
- Температурасы 120 °С-тан асатын металл астроқабылдағыштарды жүктеу ұсынылмайды
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның ішкі өлшемдері: 510х305х150 мм
- Түсі: дақты сұр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Ultra Pan Carriers
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 98758 Дана 160 сер.қақпақта. |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.7 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 1 дана. |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 435 мм |
| Асқазанның тереңдігі | 150 |
| Мақсаты | ыстық тағамдарға, салқын тағамдарға арналған |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Температуралық режим | 0-ден 88 °C-қа дейін |
| Түрі | армиялық, тамақ өнеркәсібіне арналған |
| Ені | 640 мм |
- Бағасы: 182 029 ₸











