
Термоконтейнер Cambro UC250 157 кофе-қоңыр
- Бар
- Коды:187261
159 355 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro UC250 157 сериялы Ultra Camtainers термоконтейнері салқын және ыстық сусындар мен сорпаларды сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Корпус көбік материалынан жасалған жылу оқшаулағыштың қалың қабаты бар жіксіз полиэтиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Шұңқырдағы ағып кетпейтін шүмек өзіне-өзі қызмет көрсетуді жеңілдетеді, сусындардың біркелкі төгілуін қамтамасыз етеді, тамшылардың ағып кетуіне жол бермейді және үлкен шыныаяқтарды пайдалануға мүмкіндік береді
- Сусындарды құюдың екі режимі: үздіксіз және порциялық
- Кең нейлон ысырмалары қақпақты мықтап бекітеді және тот баспайды, бір қолмен оңай ашылады және жабылады
- Балқытылған металл пластиналар ысырмалардың контейнерден шығып кетуіне жол бермейді
- Желдеткіш клапаны бар қақпақ қысымды теңестіреді және контейнердің ашылуын айтарлықтай жеңілдетеді
- Тірекке орнату үлкен саптыаяқтар мен кофе ыдыстарын толтыруға мүмкіндік береді
- Тасымалдауға арналған үстіңгі жағындағы ыңғайлы кіріктірілген тұтқалар
- Sta-Stack жүйесі тасымалдау және сақтау кезінде сенімді жинақтауды қамтамасыз етеді
- Желдеткіш клапанды қорғайтын патентке өтінім берілді
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 210 мл-ден 50 кесе
- Түсі: кофе-қоңыр
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.9 кг |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 425 мм |
| Мақсаты | сусындарға, сорпаға арналған |
| Көлем | 10.4 л |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Температуралық режим | 0.5-тен 88 °C-қа дейін |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 159 355 ₸



