
Термоконтейнер Cambro EPP4060FNR
- Бар
- Коды:178374
182 445 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro EPP4060FNR сериялы Cam GoBox термоконтейнері алдыңғы тиеумен өнімдер мен дайын тағамдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель үстіне орнатылған тұтқалармен және су төгетін тосқауылмен жабдықталған. Бұйым өзінің құрамындағы температураны ұзақ уақыт бойы өзгеріссіз сақтайды.
Нұсқаулықтар жеткізу көлеміне кірмейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.1 кг |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 687 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Көлем | 155 л |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Түсі | Қара |
| Ені | 770 мм |
- Бағасы: 182 445 ₸








