
Термоконтейнер Cambro 250LCD-401
- Бар
- Коды:60880
242 317 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 250LCD-401 термоконтейнері салқын және ыстық сусындар мен сорпаларды сақтауға және тасымалдауға арналған. Контейнер ішіндегісінің температурасын ұзақ уақыт бойы өзгеріссіз сақтауға мүмкіндік береді. Қос полиэтиленді қабырғалармен және көбіктендірілген полиуретанды оқшаулаумен жабдықталған термоконтейнердің тұтас жіксіз конструкциясы сұйықтықтың қабырғалар арқылы өту мүмкіндігін толығымен жояды және бұйымның ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
Жеткізу көлеміне термоконтейнерді таңбалауға арналған өздігінен жабысатын жапсырмалар жинағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ішіндегісінің температурасын 4+ сағат бойы өзгеріссіз сақтайды
- Шашыраудан қорғайтын кіріктірілген кран
- металл артқы тақтайшалары бар 4 берік пластикалық ысырмалар қақпақтың негізге мықтап жабысуын қамтамасыз етеді
- Қатарлап орнату кезінде контейнердің ішіндегісін ыңғайлырақ тарату үшін кранның орналасқан жеріндегі ойық
- Екі эргономикалық тұтқа
- Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін бірдей контейнерлерді жинақтау мүмкіндігі
- Ыдыс жуғыш машинада жууға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 210 мл-ден 45 кесе
- Қаптамадағы габариттері: 230x420x480 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 250LCD 401 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.8 кг |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Мақсаты | сусындар үшін |
| Көлем | 9.5 л |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Түсі | көк, сұр |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 242 317 ₸




