
Сусындарға арналған термоконтейнер Cambro 100LCD-110
- Бар
- Коды:189688
186 091 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 100LCD-110 термоконтейнері ыстық және салқын сусындарды, сорпаларды, глинтвейндерді, соққыларды және т.б. сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Корпус көбіктен жасалған жылу оқшаулағыштың қалың қабаты бар екі қабатты полиэтиленнен жасалған.
Жеткізу көлеміне жапсырмалар жинағы кіреді: кофе, кофеинсіз кофе, пуанч, мұзды шай, ыстық су, дайындама.
Ерекшеліктері:
- Кең ойықтағы тамшыға қарсы кран
- Желдеткіш клапан
- монтаждық пластиналары балқытылған 4 нейлон ысырмасы
- Тасымалдауға арналған үстіңгі жағындағы ыңғайлы кіріктірілген тұтқалар
- Sta-Stack жүйесі тасымалдау және сақтау кезінде сенімді жинақтауды қамтамасыз етеді
- Ыдыс жуғыш машинада жууға болады
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 27 210 мл шыныаяқ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 265 мм |
| Мақсаты | сусындар үшін |
| Көлем | 5.7 л |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 186 091 ₸


