
Термоконтейнер Cambro 100MPC-401
- Бар
- Коды:64540
307 392 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 100MPC-401 термоконтейнері өнімдер мен дайын тағамдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Контейнер ішіндегісінің температурасын ұзақ уақыт бойы өзгеріссіз сақтауға мүмкіндік береді. Полиуретанды көбіктен жасалған оқшаулаудың қалың қабаты бар екі қабатты полиэтиленнен жасалған берік конструкция қақпақтың негізге тығыз орналасуын қамтамасыз ететін сенімді пластик ысырмалармен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Ішіндегісінің температурасын 4+ сағат бойы өзгеріссіз сақтайды
- Герметикалық төсем
- Қақпақтағы желдету жүйесі ішкі қысымды теңестіреді
- Тігінен жүктеу
- Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін бірдей контейнерлерді жинақтау мүмкіндігі
- Ыдыс жуғыш машинада жууға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 3x GN 1/1-65 немесе 2x GN 1/1-100 немесе 1x GN 1/1-150 немесе 1x GN 1/1-200
- Ішкі өлшемі: 350х450х205 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100MPC401 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.19 келі |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 3 дана. |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Мақсаты | ыстық тағамдарға, салқын тағамдарға арналған |
| Көлем | 38 л |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Түсі | көк, сұр |
| Ені | 680 мм |
- Бағасы: 307 392 ₸



