
Сусындарға арналған термоконтейнер Cambro CSR5-110
- Бар
- Коды:189678
413 721 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro CSR5-110 термоконтейнері ыстық және салқын сусындарды, сорпаларды, глинтвейндерді, соққыларды және т.б. сақтауға және тасымалдауға арналған. Бұйым мүмкіндік береді температурасын сақтауға, өз мазмұнын өзгеріссіз ұзақ уақыт бойы. Корпус көбіктен жасалған жылу оқшаулағыштың қалың қабаты бар екі қабатты полиэтиленнен жасалған.
Жеткізу көлеміне ысырмасы бар 2 екі жақты жезден жасалған идентификациялық тақта кіреді: кофе/декаф және шай/ыстық су.
Ерекшеліктері:
- Қақпақты алмастан контейнерді жылдам толтыруға мүмкіндік беретін үстіңгі жағындағы ыңғайлы мойын
- Хлорфторкөміртектерсіз оқшаулау электр қуатынсыз 4 сағат бойы суықтан қорғайды
- Үздіксіз және жеке мөлшерлеуге арналған кіріктірілген араластырғыш
- Тотқа, жарықтарға және сынуға төзімділік
- Ыдыс жуғыш машинада жууға болады
- Тазалау және сақтау оңай
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 465 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Мақсаты | сусындар үшін |
| Көлем | 19 л |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 710 мм |
- Бағасы: 413 721 ₸



