
Термоконтейнер Cambro UPCH4002-401
- Бар
- Коды:39429
743 801 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro UPCH4002-401 термоконтейнері өнімдер мен дайын тағамдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Контейнер ішіндегісінің температурасын ұзақ уақыт бойы өзгеріссіз сақтауға мүмкіндік береді.
Бұйым контейнердің ішіндегісін 45 минут бойы қыздыруға мүмкіндік беретін жылытқышпен жабдықталған. Қыздырғыш жұмысын тоқтатқаннан кейін термоконтейнер оған салынған ыдыстардың температурасын 4 сағат бойы өзгеріссіз сақтайды, бұл көбіктенген полиуретаннан жасалған оқшаулаудың қалың қабатының болуына байланысты мүмкін болады.
Ерекшеліктері:
- Желдеткіш клапан қысымды теңестіреді және контейнер ішінде пайда болған буды сыртқа шығарады
- Гастроэмкосттарға арналған кіріктірілген бағыттағыштар
- Алдыңғы жүктеу
- Есік 270° ашылады
- Кең нейлон ысырмасы есіктің негізгі блокқа тығыз орналасуын қамтамасыз етеді
- Тасымалдауды жеңілдету үшін екі құйылған біріктірілген тұтқалар
- Желіге қосылуға арналған алмалы-салмалы бау
- Қатты полиэтиленнен жасалған корпус
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 6 x GN 1/1-65 немесе 4 x GN 1/1-100
- Желіге қосылған кездегі ішкі температура диапазоны: 65-тен 74 °С-қа дейін
- Есікті ашқаннан және жапқаннан кейін ішкі температураның қалпына келу уақыты: 3 мин.
- Кернеуі: 220 В
- Қуаты: 0,265 кВТ
- Қаптамасы бар габариттері: 670x460x630 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | UPCH4002 401 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20.4 кг |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 630 мм |
| Гастрономиялықастаналық ыдыстардың сыйымдылығы | 6 дана. |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Мақсаты | ыстық тағамдарға, салқын тағамдарға арналған |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 65-тен 74 °C-қа дейін |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Түсі | көк, сұр |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 743 801 ₸


