
Термоконтейнер GASTRORAG JW-DRS9.5L
- Бар
- Коды:40865
140 336 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Термоконтейнер GASTRORAG JW-DRS9.5L ыстық және салқын сусындарды, сорпаларды, глинтвейндерді, соққыларды және т.б. сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель құю шүмегімен жабдықталған. Аксессуар полиэтиленнен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: қоңыр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түсі | Қоңыр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.5 кг |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Мақсаты | сусындар үшін |
| Көлем | 9.4 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 140 336 ₸


