
Термоконтейнер GASTRORAG JW-INP150H
- Бар
- Коды:40866
153 788 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JW-INP150H термоконтейнері негізгі тағамдарды, салаттарды, гарнирлерді, салқын және ыстық тағамдарды, пісірілген өнімдерді және басқа да аспаздық өнімдерді сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель кең нейлон ысырмаларымен жабдықталған. Аксессуар полиэтиленнен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: сұр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.15 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 1 дана. |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Асқазанның тереңдігі | 150 |
| Мақсаты | ыстық тағамдарға, салқын тағамдарға арналған |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 630 мм |
- Бағасы: 153 788 ₸


