
Термоконтейнер GASTRORAG JW-SIF
- Бар
- Коды:58688
240 396 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JW-SIF термоконтейнері негізгі тағамдарды, салаттарды, гарнирлерді, салқын және ыстық тағамдарды, пісірілген өнімдерді және басқа да аспаздық өнімдерді сақтауға және тасымалдауға арналған. Аксессуар полиэтиленнен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 6х GN 1/1 тереңдігі 65 мм немесе 4х GN 1/1 тереңдігі 100 мм немесе 3х GN 1/1 тереңдігі 150 мм
- Ішкі өлшемдері: 335х533х495 мм
- Түсі: сұр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 6 дана, 4 дана, 3 дана |
| Биіктігі | 620 мм |
| Тереңдігі | 477 мм |
| Асқазанның тереңдігі | 65, 100, 150 |
| Мақсаты | пісіруге, ыстық тағамдарға, салқын тағамдарға арналған |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 680 мм |
- Бағасы: 240 396 ₸


