
VIATTO VA-TP10SS кәсіби термос
- Бар
- Коды:247768
100 076 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-TP10SS кәсіби термосы ыстық тағамдардың температурасын ұстап тұруға және оларды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жылжытуға арналған. Модель 6 тойтармаға орнатылатын арнайы клапаны бар қақпақпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ішкі құтының өлшемі: 300х170 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.24 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.94 кг |
| Биіктігі | 220 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Мақсаты | ыстық тағамдарға, салқын тағамдарға арналған |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 100 076 ₸



