
VIATTO JW-INC9.4L сусындарға арналған термоконтейнер
- Бар
- Коды:183732
136 293 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO JW-INC9 термоконтейнері.4L ыстық және салқын сусындарды бірнеше сағат бойы жылжытуға арналған. Модель сусындарды құюға арналған кранмен жабдықталған. Жіксіз корпус полиуретанды көбік оқшаулауымен полиэтиленнен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түсі | Қоңыр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.32 кг |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Мақсаты | сусындар үшін |
| Көлем | 9.4 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 136 293 ₸


