
GN1/1,GN1/2 үшін VIATTO JW-INP150H гастроэмкосттарға арналған термоконтейнер
- Бар
- Коды:204572
159 007 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO JW-INP150H термоконтейнері ыстық және салқын тағамдар мен салаттарды бірнеше сағат бойы гастрохомкосттарда жылжытуға арналған. Модель 2 пластикалық ысырмамен жабдықталған. Жіксіз корпус полиуретанды көбік оқшаулауымен полиэтиленнен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдаланылатын гастроэмкосттардың типі: GN 1/1 / GN 1/2
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.63 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.96 кг |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Мақсаты | ыстық тағамдарға, салқын тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 630 мм |
- Бағасы: 159 007 ₸


