
GN1/1 үшін VIATTO JW-SIF термоконтейнері
- Бар
- Коды:185814
202 590 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Viatto JW-SIF термоконтейнері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік пен дайын тағамдарды салыстырмалы түрде ұзақ уақыт бойы температурасын сақтай отырып, уақытша сақтау және тасымалдау үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- 3х GN 1/1 тереңдігі 150 мм
- 4х GN 1/1 тереңдігі 100 мм
- 6х GN 1/1 тереңдігі 65 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 6 дана, 4 дана, 3 дана |
| Температураны ұстап тұру уақыты | 4 сағ |
| Биіктігі | 620 мм |
| Тереңдігі | 477 мм |
| Асқазанның тереңдігі | 65, 100, 150 |
| Мақсаты | ыстық тағамдарға, салқын тағамдарға, пісіруге арналған |
| Асқазан сыйымдылығының мөлшері | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 680 мм |
- Бағасы: 202 590 ₸


