
VIATTO 250101 кәсіби термос
- Бар
- Коды:185816
89 345 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 250101 кәсіби термосы ыстық тағамдардың температурасын ұстап тұруға және оларды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жылжытуға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ішкі сыйымдылықтың өлшемі: 300х170 мм
- Қаптамадағы габариттері: 380x380x265 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.6 кг |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Мақсаты | ыстық тағамдарға арналған |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 310 мм |
- Бағасы: 89 345 ₸


