
VIATTO 250102 кәсіби термос
- Бар
- Коды:183736
97 609 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 250102 кәсіби термосы ыстық тағамдардың температурасын ұстап тұруға және оларды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жылжытуға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ішкі сыйымдылықтың өлшемі: 300х230 мм
- Қаптамадағы габариттері: 380x380x325 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.2 кг |
| Биіктігі | 290 мм |
| Тереңдігі | 345 мм |
| Мақсаты | ыстық тағамдарға арналған |
| Көлем | 15 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 345 мм |
- Бағасы: 97 609 ₸


