
VIATTO 250104 кәсіби термос
- Бар
- Коды:183733
119 703 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 250104 кәсіби термосы ыстық тағамдардың температурасын ұстап тұруға және оларды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жылжытуға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ішкі сыйымдылықтың өлшемі: 300х380 мм
- Қаптамадағы габариттері: 380x380x475 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Кәсіби термос 25 л тот баспайтын болаттан жасалған 300х380 мм арт. 250104 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.5 кг |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 365 мм |
| Мақсаты | ыстық тағамдарға арналған |
| Көлем | 25 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 365 мм |
- Бағасы: 119 703 ₸


