
Термос Hurakan HKN-TB20
- Бар
- Коды:198123
109 874 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TB20 термосы ыстық тағамдардың температурасын ұстап тұруға және оларды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жылжытуға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.5 кг |
| Биіктігі | 310 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Мақсаты | ыстық тағамдарға, салқын тағамдарға арналған |
| Көлем | 20 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 109 874 ₸


