
Термоконтейнер POLAIR КТ-150
- Бар
- Коды:202690
Бағасын нақтылаңыз
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Food Line сериялы POLAIR CT-150 термоконтейнері салқындатылған және мұздатылған тағамдар мен тағамдарды өндірушіден қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарына тасымалдауға арналған. Модель жиналмалы тұтқалармен, салқындатқыш элементтерге арналған бағыттағыштармен және сенімді, жоғары берік құлпы бар есікпен жабдықталған. Корпустың сыртқы беті соққыға төзімді полистиролдан, қабырғалары мырышталған болаттан, ішкі беті жіксіз шыны талшықтан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қолмен жылжытуға арналған тіректер жоқ
- Тоңазытылған және қатты мұздатылған тағамдарды қауіпсіз тасымалдау
- Температуралық жағдайлары әртүрлі өнімдерді бір машинада тасымалдау мүмкіндігі
- Жеткізудің барлық кезеңдерінде сақтаудың температуралық режимін сақтау
- Көп деңгейлі қабаттастыру мүмкіндігі
- Есікті мықтап жабу
- Тұтас құю корпусы
- Конструкцияның ұзақ мерзімділігі
- Тығыздығы 51 кг/м полиуретанды термооқшаулағыш көбік3
Қосымша сипаттамалар:
- Ішкі өлшемдері: 470x660x525 мм
- Пайдалы жүктеме: 50 кг
- Корпус қабырғаларының қалыңдығы: 82-ден 110 мм-ге дейін
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Салқындатқыш элементтер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Food Line CT-150 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Биіктігі | 680 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Мақсаты | салқын тағамдарға арналған |
| Көлем | 150 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


