
Термоконтейнер POLAIR КТ-1100
- Бар
- Коды:202699
Бағасын нақтылаңыз
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Food Line сериялы POLAIR CT-1100 термоконтейнері салқындатылған және мұздатылған тағамдар мен тағамдарды өндірушіден қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарына тасымалдауға арналған. Модель хладагенттерге арналған бағыттағыштармен және ашық күйде құлпы бар есікпен жабдықталған. Корпустың сыртқы беті соққыға төзімді полистиролдан, қабырғалары мырышталған болаттан, ішкі беті жіксіз шыны талшықтан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Гидравликалық арбалар мен автотиегіштерді пайдалана отырып, термоконтейнерлерді жылжытуға арналған паллет тіректері
- сөрелерге арналған 1 жұп ойық
- Есіктегі ілеспе құжаттарға арналған қалта
- Көрсеткіштік температура индикаторы
- Тоңазытылған және қатты мұздатылған тағамдарды қауіпсіз тасымалдау
- Температуралық жағдайлары әртүрлі өнімдерді бір машинада тасымалдау мүмкіндігі
- Жеткізудің барлық кезеңдерінде сақтаудың температуралық режимін сақтау
- Көп деңгейлі қабаттастыру мүмкіндігі
- Есікті мықтап жабу
- Тұтас құю корпусы
- Конструкцияның ұзақ мерзімділігі
- Тығыздығы 51 кг/м полиуретанды термооқшаулағыш көбік3
Қосымша сипаттамалар:
- Ішкі өлшемдері: 625x1025x1650 мм
- Пайдалы жүктеме: 700 келі
- Корпус қабырғаларының қалыңдығы: 82-ден 110 мм-ге дейін
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Салқындатқыш элементтер
- Торлы сөре
- Доңғалақ тіректері
- Кіріктірілген тұтқалары бар есік
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Food Line CT-1100 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Тереңдігі | 1200 мм |
| Мақсаты | салқын тағамдарға арналған |
| Көлем | 1070 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


