
Термоконтейнер POLAIR КТ-400
- Бар
- Коды:202692
Бағасын нақтылаңыз
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Food Line сериялы POLAIR CT-400 термоконтейнері салқындатылған және мұздатылған тағамдар мен тағамдарды өндірушіден қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарына тасымалдауға арналған. Модель салқындатқыш элементтерге арналған бағыттағыштармен, кіріктірілген тұтқалары бар есікпен және сенімді, жоғары берік құлыппен және дөңгелектермен жабдықталған. Корпустың сыртқы беті соққыға төзімді полистиролдан, қабырғалары мырышталған болаттан, ішкі беті жіксіз шыны талшықтан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Контейнерді дөңгелектерде қосымша механизмдерсіз оңай жылжыту мүмкіндігі
- сөрелерге арналған 2 жұп ойық
- Есіктегі ілеспе құжаттарға арналған қалта
- Көрсеткіштік температура индикаторы
- Тоңазытылған және қатты мұздатылған тағамдарды қауіпсіз тасымалдау
- Температуралық жағдайлары әртүрлі өнімдерді бір машинада тасымалдау мүмкіндігі
- Жеткізудің барлық кезеңдерінде сақтаудың температуралық режимін сақтау
- Көп деңгейлі қабаттастыру мүмкіндігі
- Есікті мықтап жабу
- Тұтас құю корпусы
- Конструкцияның ұзақ мерзімділігі
- Тығыздығы 51 кг/м полиуретанды термооқшаулағыш көбік3
Қосымша сипаттамалар:
- Ішкі өлшемдері: 430x625x1406 мм
- Пайдалы жүктеме: 300 кг
- Корпус қабырғаларының қалыңдығы: 82-ден 110 мм-ге дейін
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Салқындатқыш элементтер
- Торлы сөре
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Food Line CT-400 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Биіктігі | 1745 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Мақсаты | салқын тағамдарға арналған |
| Көлем | 380 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 583 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


