
Термоконтейнер POLAIR КТ-1300
- Бар
- Коды:202700
Бағасын нақтылаңыз
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Food Line сериялы POLAIR CT-1300 термоконтейнері салқындатылған және мұздатылған тағамдар мен тағамдарды өндірушіден қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарына тасымалдауға арналған. Модель хладагенттерге арналған бағыттағыштармен және ашық күйде құлпы бар есікпен жабдықталған. Корпустың сыртқы беті соққыға төзімді полистиролдан, қабырғалары мырышталған болаттан, ішкі беті жіксіз шыны талшықтан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Гидравликалық арбалар мен автотиегіштерді пайдалана отырып, термоконтейнерлерді жылжытуға арналған паллет тіректері
- сөрелерге арналған 1 жұп ойық
- Есіктегі ілеспе құжаттарға арналған қалта
- Көрсеткіштік температура индикаторы
- Тоңазытылған және қатты мұздатылған тағамдарды қауіпсіз тасымалдау
- Температуралық жағдайлары әртүрлі өнімдерді бір машинада тасымалдау мүмкіндігі
- Жеткізудің барлық кезеңдерінде сақтаудың температуралық режимін сақтау
- Көп деңгейлі қабаттастыру мүмкіндігі
- Есікті мықтап жабу
- Тұтас құю корпусы
- Конструкцияның ұзақ мерзімділігі
- Тығыздығы 51 кг/м полиуретанды термооқшаулағыш көбік3
Қосымша сипаттамалар:
- Ішкі өлшемдері: 820x1040x1480 мм
- Пайдалы жүктеме: 800 кг
- Корпус қабырғаларының қалыңдығы: 82-ден 110 мм-ге дейін
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Салқындатқыш элементтер
- Торлы сөре
- Доңғалақ тіректері
- Кіріктірілген тұтқалары бар есік
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Food Line CT-1300 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 230 келі |
| Биіктігі | 1832 мм |
| Тереңдігі | 1200 мм |
| Мақсаты | салқын тағамдарға арналған |
| Көлем | 1270 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


