
Қыздыруы бар куттер-блендер Robot Coupe Robot Cook
- Бар
- Коды:72976
2 473 148 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe Robot Cook куттер-блендері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тұздықтар мен майонездерді дайындауға, жаңғақтарды ұнтақтауға, көкөністер мен жемістерді езбеге, кілегейлі сорпалар мен балмұздаққа араластыруға, дәмдеуіштер мен паштеттерді ұнтақтауға және қамырдың әртүрлі түрлерін илеуге және т.б. арналған. . Модель R-Mix® пышағын кері айналдыру функциясымен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Бағдарламалау режимі: 9 рецепт
- Басқару панелі:
- "Пульс" / "Турбо" түймесі
- "Бастау" / "Тоқтату" түймесі
- Реттеу түймелері:
- Қыздыру қуаты: кіші және үлкен 140 °С дейін
- Жылдамдық: 500-ден 3500 айн/мин дейін.
- Таймер
- Бағдарламаларды таңдау түймелері:
- 9 бағдарлама
- "Кезең" батырмасы
- Айналмалы реттегіш (параметрлерді баптау)
- Шашырауды болдырмайтын қауіпсіздік механизмі бар герметикалық қақпақ
- Ыдыс-аяқтың дайындалуын жақсырақ бақылау үшін әйнек тазалағыш қақпақтан буды алып тастайды
- Пышақты бекітудің бірегей жүйесі тостағанды толық қауіпсіздікте босатуға мүмкіндік береді
- Ұсақ тістері бар пышақ, тот баспайтын болаттан жасалған жүздер
- Өнеркәсіпте жасалған асинхронды беріктігі жоғары мотор
- Біркелкі пісіруге және нәзік құрылымға арналған қырғышы бар тұтқа
- Қақпақтағы тесік ингредиенттерді ыдысқа пісіруді тоқтатпай қосуға мүмкіндік береді
- Азық-түлікпен жанасатын барлық бөлшектерді алу және ыдыс жуғышта тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Құмыраның көлемі: 3,7 л
- 4 жылдамдық режимі:
- Айнымалы жылдамдық: 100-ден 3500 айн/мин дейін.
- Пульс / Турбо режиміндегі жоғары жылдамдық: 4500 айн/мин.
- Араластыруға арналған R-Mix: 100-ден 500 айн/мин дейін.
- Үзілмелі жылдамдық: пышақты әр 2 секунд сайын баяу жылдамдықпен айналдыру
- Сұйықтықтың сыйымдылығы: 2,5 л
- Қыздыру температурасы: 140 °С дейін
- Термостат: ±1 °С
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Пышақтар:
- Ұсақ тісті пышақ 39691
- Толықтырулар:
- Тостаған 39854
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 43000R |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Биіктігі | 522 мм |
| Тереңдігі | 338 мм |
| Жылдамдықтар саны | 4 |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 3.7 л |
| Жылдамдық | 100-ден 4500 айн/мин дейін |
| Өндіруші ел | Франция |
| Температуралық диапазон | 140 °C |
| Ені | 226 мм |
- Бағасы: 2 473 148 ₸








