
Ыдыс-аяқсыз Cambro EPP ITENEPP107 термалды науасы
- Бар
- Коды:106740
44 737 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro EPP ITENEPP107 термалды науасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дайын ыдыстары бар ыдыстарды уақытша сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Модель беріктігі мен жеңілдігімен ерекшеленетін көбіктенген полипропиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Мазмұнның жылуын 45 минутқа дейін сақтауға кепілдік беріледі
- Науаны жеке таңбалауға арналған арнайы аймақ
- Жинақталады
- Барлық қауіпсіздік талаптарына сәйкес келеді
Назар аударыңыз! Суретте көрсетілген ыдыс-аяқтар жеткізу көлеміне кірмейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | B8574 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.6 кг |
| Биіктігі | 118 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Бөлімшелер саны | 6 |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 44 737 ₸






