
5 бөлікке арналған OZTI термо подшипнигі
- Бар
- Коды:341927
Бағасын нақтылаңыз
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Термалды поднос OZTI арналған қолдау ұзақ уақыт бойы дайын тағамдар мен сусындар жылытылған және салқындатылған түрде және оларды жеткізу жеке пайдаланушыға кеңселер, мектептер, банк мекемелері, кейтерингтік компаниялар, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындары мен фабрикалар-асүйлер.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8220.00TT5.00 |
| Биіктігі | 110 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Бөлімшелер саны | 5 |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | тамақ өнеркәсібі үшін |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


