
GASTRORAG PBG 4045 пиццаға арналған сөмке
- Бар
- Коды:110911
29 788 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG PBG 4045 сөмкесі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пицца мен басқа да дайын тағамдарды уақытша сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Модель өз мазмұнының температурасын ұзақ уақыт бойы өзгеріссіз сақтауға мүмкіндік береді. Бұйым синтетикалық термооқшаулағышпен нейлоннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- диаметрі 40 см 4 пицца
- диаметрі 45 см 3 пицца
- Түсі: қызыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түрі | Сөмке |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.2 кг |
| Биіктігі | 196 мм |
| Тереңдігі | 501 мм |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 546 мм |
- Бағасы: 29 788 ₸


