
GASTRORAG PBG 3035 пиццаға арналған сөмке
- Бар
- Коды:110910
27 151 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG PBG 3035 сөмкесі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пицца мен басқа да дайын тағамдарды уақытша сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Модель өз мазмұнының температурасын ұзақ уақыт бойы өзгеріссіз сақтауға мүмкіндік береді. Бұйым синтетикалық термооқшаулағышпен нейлоннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- диаметрі 30 см 4 пицца
- диаметрі 35 см 3 пицца
- Түсі: қызыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түрі | Сөмке |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.983 кг |
| Биіктігі | 196 мм |
| Тереңдігі | 438 мм |
| Мақсаты | пицца үшін, ыстық тағамдар үшін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 457 мм |
- Бағасы: 27 151 ₸


