
Шөгілетін аппарат Hurakan HKN-WTP5540
- Бар
- Коды:168689
1 153 283 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WTP5540 шөгілетін машина тамақ өнімдерін, электронды және химиялық өнімдерді, ойыншықтарды, баспа материалдарын, өндірістік жабдықтарды және басқа да өнімдерді тамақ өңдеу және сауда кәсіпорындарында шөгілетін пленкаға орауға арналған.
Сипаттамалары:
- Қаптамадағы габариттері: 1600х890х1500 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 128 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 174 келі |
| Биіктігі | 1100 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 3.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері (ШхГхВ) | 550х400х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1570 мм |
- Бағасы: 1 153 283 ₸


