
ТМ-2П шөгілетін тағамтех аппараты (реж. бөлігі 700х500 мм) тасымалдағышпен
- Бар
- Коды:235341
5 329 663 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТМ-2П термиялық шөгілетін тамақ технологиясы тамақ өнімдерін, электронды және химиялық тауарларды, ойыншықтарды, баспа материалдарын, өндірістік жабдықтарды және басқа да өнімдерді тамақ өнеркәсібі мен сауда кәсіпорындарында шөгілетін пленкаға орауға арналған.
Ерекшеліктері:
- Конвейер қозғалысының реттелетін жылдамдығы
- Конвейерлік таспаның үшбұрышты буын түрі
- Термонождың орындалуы: модуль
- Қыздырғыш элементтердің саны: 2 (пленканы кесу, дәнекерлеу)
- Үлдір түрі: жартылай жең, материал поливинилхлорид (ПВХ), полиолефин (ПОФ), полиэтилен (ПЭ)
- МЕМСТ 15150-69-УХЛ-4 бойынша климаттық орындалуы
Қосымша сипаттамалар:
- Қабылдау рольгангінің өлшемдері: 500х600 мм
- Қыздыру температурасын реттеу диапазоны: 20-200°С
- Конвейердің өлшемдері: 2200x540 мм
- Камераның ұзындығы: 1200 мм
- Камераның өту терезесінің өлшемдері: 600х250 мм
- Беру кестесінің ұзындығы: 750 мм
- Беру кестесінің ені: 700 мм
- Терможабдықтың жұмыс бөлігінің өлшемдері: 700x500 мм
- Үлдірдің максималды ені: 900 мм
- Магистральдағы ауа қысымы: 0,4-0,6 (4-6) Мпа (кг/см2)
- Қосу сәтінде тұтынылатын қуат: 1,3 кВТ
- Үлдірсіз терможабдықтың габариттік өлшемдері: 2100x1320x1790 мм
- Қапталатын өнімнің максималды габариттері: 510х400х200 мм
- Жұмыс жағдайындағы габариттік өлшемдері: 2200x1100x1450 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған бұйымдар
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 250 келі |
| Биіктігі | 1790 мм |
| Тереңдігі | 1320 мм |
| Конвейер Конвейердің жылдамдығы | 0-ден 8 м/мин дейін. |
| Конвейерге түсетін максималды жүктеме | 30 келі |
| Қуат | 12.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | сағатына 350 дана |
| Камера өлшемдері (ШхГхВ) | 1200х600х250 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 4800 мм |
- Бағасы: 5 329 663 ₸


