
VIATTO AS-CG-36 220В қамыр бөлгіш
- Бар
- Коды:84664
1 234 769 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO AS-CG-36 гидравликалық қамыр бөлгіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бусыз және ашытқысыз қамырдан жасалған қамыр бөліктерін берілген салмақтағы бөліктерге бөлу үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 620х510х1400 мм
Тауар VIATTO брендімен де, PYHL брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PYHL AS-CG-36 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 180 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 198 келі |
| Қамыр дайындамасының салмағы | 30-дан 180 гр-ға дейін |
| Биіктігі | 1300 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Сыбаға саны | 36 |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | қамыр бөлгіш |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 1 234 769 ₸



